Informacja Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łodzi dotycząca obsługi interesantów, przyjmowania korespondencji oraz udostępniania dokumentów.

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Łodzi uprzejmie informuje, że zgodnie § 22 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 861 ze zm.) do odwołania pracownicy Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Łodzi wykonują pracę zdalnie. W związku z powyższym zawieszona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów, w tym również w zakresie przyjmowania korespondencji oraz udostępniania dokumentów.

Wszelkie sprawy do Krajowego Biura Wyborczego Delegatury w Łodzi prosimy zgłaszać w miarę możliwości w następujący sposób:

- telefonicznie (nr telefonu: 42 632 38 12),

- za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres e-mail: Pokaż adres e-mail),

- za pośrednictwem platformy ePUAP (adres:  /ge0p77qf6e/skrytka).

W przypadku konieczności złożenia dokumentów w oryginale lub braku możliwości kontaktu we wskazanych wyżej formach, korespondencję prosimy kierować za pośrednictwem operatorów pocztowych na adres:

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Łodzi
ul. Piotrkowska 104
90-926 Łódź

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  12-08-2021 11:49

  Wprowadził:

  Bartosz Wroniszewski

 • Data modyfikacji

  12-08-2021 11:50

  Wprowadził:

  Bartosz Wroniszewski

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij