więcej

Inicjatywa referendalna w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Głownie

W dniu 3 lipca 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum powiadomił Burmistrza Głowna o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Głownie przed upływem kadencji. Pełnomocnikiem inicjatora referendum - Stowarzyszenie „Przyjazne Miasto”, jest Pan Marceli Kowalski.

W dniu 4 lipca 2013 r. Komisarz Wyborczy w Łodzi otrzymał od inicjatora referendum - Stowarzyszenie „Przyjazne Miasto”, którego pełnomocnikiem jest Pan Marceli Kowalski, powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Głownie przed upływem kadencji.

W związku ze stwierdzeniem wad w powiadomieniu Komisarz Wyborczy w Łodzi wydał Postanowienie Nr 14/2013 z dnia 8 lipca 2013 r. w sprawie odmowy przyjęcia powiadomienia inicjatora referendum gminnego pod nazwą Stowarzyszenie „Przyjazne Miasto” z siedzibą w m. Głownie. 

W dniu 9 lipca 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum powiadomił Burmistrza Głowna o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Głownie przed upływem kadencji. Pełnomocnikiem inicjatora referendum - Stowarzyszenie „Przyjazne Miasto”, jest Pan Marceli Kowalski.

W dniu 11 lipca 2013 r. Komisarz Wyborczy w Łodzi otrzymał od inicjatora referendum - Stowarzyszenie „Przyjazne Miasto”, którego pełnomocnikiem jest Pan Marceli Kowalski, powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Głownie przed upływem kadencji.

W wymaganym terminie, który upłynął w dniu 9 września 2013 r. inicjator referendum - Stowarzyszenie „Przyjazne Miasto” nie złożył wniosku w o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Głownie.

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    28-04-2016 10:30

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij