więcej

Inicjatywa referendalna w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Łodzi i Prezydenta Miasta Łodzi

W dniu 18 kwietnia 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum powiadomił Prezydent Miasta Łodzi o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Łodzi i Prezydenta Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej przed upływem kadencji. Pełnomocnikiem inicjatora referendum – pod nazwą „Komitet Wyborczy Wyborców” „Ratujmy Nasze Miasto”, jest Pan Zbigniew Maurer.

W dniu 18 kwietnia 2013 r. Komisarz Wyborczy w Łodzi otrzymał od inicjatora referendum – pod nazwą „Komitet Wyborczy Wyborców” „Ratujmy Nasze Miasto”, którego pełnomocnikiem jest Pan Zbigniew Maurer, powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Łodzi i Prezydenta Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej przed upływem kadencji.

W związku ze stwierdzeniem wady w powiadomieniu Komisarz Wyborczy w Łodzi wydał postanowienie Nr 10/2013 z dnia 18 kwietnia 2013 r. w sprawie odmowy przyjęcia powiadomienia inicjatora referendum gminnego pod nazwą „Komitet Wyborczy Wyborców” „Ratujmy Nasze Miasto”. 

W dniu 23 kwietnia 2013 r. do Komisarza Wyborczego w Łodzi wpłynęło powiadomienie pełnomocnika inicjatora referendum – grupy obywateli „Ratujmy Nasze Miasto” o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Łodzi i Prezydenta Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej przed upływem kadencji. 

W dniu 23 kwietnia 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum powiadomił Prezydenta Miasta Łodzi o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Łodzi i Prezydenta Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej przed upływem kadencji. Pełnomocnikiem inicjatora referendum – grupy obywateli „Ratujmy Nasze Miasto” jest Pan Antoni Stanisław Chodakowski. 

W dniu 24 czerwca 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum – grupy obywateli „Ratujmy Nasze Miasto” przekazał Komisarzowi Wyborczemu w Łodzi wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej w Łodzi i Prezydenta Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej przed upływem kadencji. 

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    28-04-2016 10:29

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij