więcej

Referendum powiatowe w sprawie odwołania Rady Powiatu w Brzezinach przed upływem kadencji, zarządzone na dzień 8 grudnia 2013 r.

W dniu 24 lipca 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum powiadomił Starostę Brzezińskiego o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Powiatu w Brzezinach przed upływem kadencji. Pełnomocnikiem inicjatora referendum - grupy inicjatywnej „Wspólnota Obywatelska Powiatu Brzezińskiego” , jest Pani Elżbieta Jolanta Michalska.

W dniu 25 lipca 2013 r. Komisarz Wyborczy w Łodzi otrzymał od inicjatora referendum - grupy inicjatywnej „Wspólnota Obywatelska Powiatu Brzezińskiego”, którego pełnomocnikiem jest  Pani Elżbieta Jolanta Michalska, powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Rady Powiatu w Brzezinach przed upływem kadencji.

W dniu 20 września 2013 r. pełnomocnik inicjatora referendum - grupy inicjatywnej „Wspólnota Obywatelska Powiatu Brzezińskiego” przekazał Komisarzowi Wyborczemu w Łodzi wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Rady Powiatu w Brzezinach przed upływem kadencji.

Wizualizacja referendum

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    28-04-2016 10:31

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij